Jazyková škola LITE

Cíl

Cílem LITE je dovést studenta na úroveň, kdy je schopen plynule a pohodlně hovořit v anglickém jazyce, je si jistý svými znalostmi, umí je používat v praxi a je schopen, co se týče angličtiny, sám na sobě dále pracovat. 

 

Trochu historie

Jazyková škola LITE vznikla v ČR v roce 1997. V současné době má v Čechách 13 poboček. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých výzkumů v oblasti výuky jazyků (více o síti LITE na www.lite.cz).

 

LITE v Hradci Králové

LITE Hradec Králové byl založen v srpnu 2004. Naše jazyková škola sídlí v centru města, v budově Krajské hospodářské komory (3.patro). Nachází se cca 15min. pěší chůze od ČD a ČSAD. MHD – zastávka Kino Centrál. Do dneška jsme v angličtině vyškolili přes 1500 studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé i studenti.

Mezi naše klienty patří lékaři, učitelé, ale i zaměstnanci a manažeři významných českých i zahraničních společností jako např. SZÚ, Povodí Labe, M-Silnice, ČSOB, Foxconn CZ, s.r.o., FN Hradec Králové, Finanční úřad v Hradci Králové, Úřad práce v Hradci Králové, Krajský soud v Hradci Králové, Krajská pobočka VZP ČR pro královehradský kraj, IDIADA CZ a.s., Osvětlovací technika a.s., FATO a.s., člen holdingu FATO, LAMARK s.r.o., SERVISBAL OBALY s.r.o., TÜV SÜD Czech s.r.o., INPOZ, spol. s r.o., JIPAST a.s., ČEZ Distribuční služby, s.r.o., Arrow International CR a.s., Red Wolf Beverages CZ s.r.o., PETROF, spol. s r.o., GASCO spol. s r.o., Tapmates s.r.o., Centrum andragogiky, s.r.o., ATELIER TSUNAMI s.r.o., Zemědělské družstvo Všestary, CYKLOMAX spol. s r.o., OCULUS, spol. s r.o., ISOPLUS-EOP s.r.o., .....

 

Naše prvenství

 

LITE byla první jazykovou školou v ČR, která začala pravidelně pořádat UKÁZKOVÉ HODINY. Snažíme se poukazovat na neefektivitu běžných „učebnicových“ metod a ukázat Vám principy, které vedou k úspěšnému zvládnutí angličtiny a jejímu aktivnímu používání.